Nejbáječnější týden pro ty, kterým začínají prázdniny. Jak patrno z fotografie náš filozof a filoŽofka se již sluní!
V tomto týdnu opět pokračují hloubkové výkopové práce, ale vzhledem k tomu, jak dlouho již tento proces trvá, zvykli jsme si na určité nepohodlí v areálu stavby. Tedy tam, kde se každého z nás tento proces destrukce – úklidu – a tvorba novostavby, týká.
Pondělí nás vrhne do překypujících emocí, touze tvořit či se dvořit. To již podle naturelu každého. Zároveň vzhledem k silnému obsazení, které právě putuje znamením Raka, může pod tím vším jásotem určeným pro svět vnější, nostalgicky proplouvat sem a tam obraz neukončené či nepochopené minulosti. Respektive některých jejích momentů.
Úterý vypadá slibně tím, že nám nabídne mnohá řešení, respektive směry, kterými lze hledět a posléze i jít dál, od míst, kde jsme se podivně zasekli. Trocha neladu budou mít mezi sebou obě nebeské dámy – Luna s Venuší. Jako když by si pro tento den vyměnily své obvyklé role. Luna, naše emocionalita, by ráda vyplula k povrchu, a šla se někam předvádět, flirtovat až koketovat, zatímco Venuše, naše charisma i schopnost prožívat radost a štěstí, by dala přednost ambientnímu pohodlí.
Středa vnese do emocí lehce chaosu okořeněného špetkou bezbřehosti, a snahu vnést do svých rozporuplných pocitů nějaké zábradlí, kterého se lze cestou přes oceán držet. Tento stav nebude mít naštěstí dlouhého trvání.
Čtvrtek nastoupí s oblíbeným a divácky vděčným tématem – partnerské vztahy. A opět přes pocity se bude zjevovat pravda a to velmi naléhavá až dotěrná, aby prolomila opevnění, kterými se snaží rozum zabarikádovat. Ve hře je přítomna saturnská pravda a tak z této bitvy vyjde rozum již značně nahlodán pochybnostmi o tom, zda jeho minulá rozhodnutí, byla správná.
Pátek otevře možnost komunikace a zesílí kladným vlivem schopnost jak slyšet, tak být naslouchán a možná i vyslyšen.
První prázdninový den vnese do děje dávku napětí způsobeného silným obsazením putujícím Rakem proti Plutu, které je na mnoho let pohodlně usazeno v Kozorohu. Vzhledem k přítomnosti Merkura – komunikace a Marta – akceschopnosti a rychlosti, by bylo dobré vyjet na prázdniny tempem umírněným a obezřetným, které eliminuje dopravní kolize.
Neděle je dalším dnem, kdy se nám bude dostávat pravdy o tom, jak si ve svém životě vlastně stojíme, jak nám to jde a po čem si případně šlapeme…
A co na to Žofka? Na ničem si určitě nestojí, ani po ničem nešlape, protože většinou velmi pohodlně leží.
Krásné dny!